Zakończenie postępowania upadłościowego Amber Gold Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej

Sędzia - komisarz w postępowaniu upadłościowym Amber Gold sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Gdańsku ul. Długie Ogrody 8-14, 80-755 Gdańsk sygn. akt. VI GUp 23/12 zawiadamia o wydaniu w dniu 04 października 2021r postanowienia stwierdzającego zakończenie postępowania upadłościowego Amber Gold Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Gdańsku.
 
Jednocześnie poucza się, iż wierzycielom przysługuje prawo wniesienia zażalenie na powyższe postanowienie w terminie tygodnia od dnia ukazania się obwieszczenia w MSIG.
 
Zażalenie wnosi się do Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku Wydział VI Gospodarczy ul.Piekarnicza 10, 80-126 Gdańsk ze wskazaniem sygn.akt.VI GUp 23/12/
 
 
 

Ogłoszenie

W związku z zakończeniem wypłat z ostatecznego planu podziału spółki Amber Gold, wszystkie uwagi i wnioski proszę kierować wyłącznie drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Józef Dębiński

Podkategorie

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj